Informacje
 • Czas trwania:
  1 dni
 • Liczba osób
  3 os.
 • Lokalizacja

  ul. Graniczna 61
  62-081 Przeźmierowo
  k. Poznania

 • Koszt
  1000,00 zł / netto / os.
  (200,00 zł wpłata wpisowa)
Brak terminów
Plan szkolenia

1 dniowe Szkolenie Szkolenie - WINDOW ADVANCED

Szkolenie: 8:00 - 16:00

Przerwa: 12:00 - 12:30

Pierwszy dzień
 • Powitanie
 • Krótki wykład teoretyczny
 • Pokaz klejenia bezinwazyjnego
 • Pracowanie nad techniką aplikacji kursantów
 • Q&A
 • Egzamin potwierdzający nabyte umiejętności
 • Podsumowanie szkolenia, wręczenie dyplomów

Szkolenie - WINDOW ADVANCED

 

Szkolenie z zaawansowanych technik przyciemniania bezinwazyjnego szyb (wymagane szkolenie basic) Szkolenie dostępne też dla czynnych aplikatorów którzy chcą poznać zaawansowane techniki przyciemniania szyb.

Organizowane jest dla chętnych, którzy chcą pozyskać nowe umiejętności oraz otworzy działalność gospodarczą. Po szkoleniu zyskają umiejętność samodzielnej, profesjonalne aplikacji folii przyciemniających oraz zyskają wiedzę odnośnie marketingu i sprzedaży.

Zaangażowany w jakość instalacji

 

Możliwość zapewnienia klientom wysokiej jakości instalacji produktów XPEL jest niezwykle ważna dla Twojego sukcesu w branży ochrony farb. Z tego powodu, DATEXA oferuje bardzo precyzyjny zestaw kursów szkoleniowych , które zostały konsekwentnie ocenione jako najlepsze w branży.

Prowadzimy naszych studentów poprzez proces edukacyjny, który jest zarówno teoretyczny jak i praktyczny. Nasz wszechstronny program szkoleniowy dla instalatorów ppf obejmuje tematy od wewnętrznego działania naszego oprogramowania DAP do najnowszych, najbardziej innowacyjnych technik instalacji folii ochronnej do lakieru i reflektorów.

Zadzwoń 222 477 111 lub 510 234 007, aby dowiedzieć się więcej lub zaplanować zajęcia.

Trening z Aplikacji

 

Wszystkie zajęcia odbywają się w Centrum Szkoleniowym DATEXA, które znajduje się w bliskiej odległości od międzynarodowego lotniska w Poznaniu i głównych węzłów komunikacyjnych. Nasze szkolenie instalacyjne PPF jest korzystne dla nowicjuszy i zaawansowanych instalatorów . Uczniowie otrzymują osobistą opiekę, która pozwoli im zdobyć umiejętności niezbędne do zapewnienia jakości, bezproblemowe instalacje nawet najbardziej wymagającym pojazdom.

Zapewniamy również kompletne instrukcje dotyczące korzystania z naszego oprogramowania do programu Design Access i związanego z nim sprzętu. Dostarczymy Ci podręcznik szkoleniowy, wszystkie niezbędne materiały i narzędzia oraz zapewnisz obiad w każdy dzień szkolenia. Aby zapewnić odpowiednią ilość specjalistycznej uwagi, wielkości klas są zwykle ograniczone do czterech uczniów na instruktora.

Oferujemy dwie dogodne opcje zakwaterowania: ORANGE, WZGÓRZE TOSKANII. zapewniamy bezpłatny odbiór i odwóz do hotelu

ZDOBYWAJ WIEDZĘ OD NAJLEPSZYCH