Mocne strony szkoleń
Profesjonalna wiedza, zebrana w jednym miejscu!

Autoryzowany dystrybutor Xpel

Korzystamy z wiedzy i doświadczenia najwyższej klasy specjalistów związanych z ochroną i koloryzacją powłok lakierniczych. Od wielu lat współpracujemy z marką Xpel, będąc ich autoryzowanym dystrybutorem posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, które pozwalają kształcić i certyfikować specjalistów z zakresu profesjonalnej aplikacji folii ochronnych i koloryzujących.

Xpel - najwyższa jakość

Różnica jakościowa najbardziej widoczna jest podczas użycia wzorów dedykowanych, które wycinane są przez ploter przy użyciu oprogramowania DAP. Każdy wzór przed wdrożeniem do użycia jest ręcznie rysowany i kilkukrotnie testowany. W połączeniu z folią wysokiej jakości daje to gwarancję perfekcyjnie zabezpieczonego samochodu.

Szkolenia - po co?

Rosnące zapotrzebowanie na profesjonalnych aplikatorów folii ochronnej w branży cardetailingu skutkuje powstaniem niszy, w której wiele firm szuka swojego miejsca. Szkoląc się pod okiem profesjonalistów, możesz być pewny swojego sukcesu, a czas i energia zainwestowane w szkolenie, będą procentować.

Szkolenia - dla kogo?

Pakiety naszych szkoleń dostosowane są pod potrzeby nowych, oraz zaawansowanych kursantów, bądź osoby posiadające wiedzę i doświadczenie jako aplikatorzy folii. Korzystając z doświadczenia naszych szkoleniowców zwiększysz aktualnie posiadaną wiedzę, bądź zdobędziesz nowe umiejętności, które pozwolą Tobie rozpocząć pracę jako certyfikowany specjalista / aplikator folii Xpel.

Szkolenia - jak to wygląda?

Każde nasze szkolenia składa się z części teoretycznej oraz praktycznej. W trakcie szkolenia kursanci samodzielnie (pod okiem trenera) oklejają element blacharski, bądź profilowaną szybę samochodową. Trenerzy i szkoleniowcy z Datexa nadzorują każdą czynność i świadczą pełną pomoc merytoryczną w trakcie prowadzonych praktyk.

Przekazujemy obszerną wiedzę podpartą wieloletnim doświadczeniem, szkolenia prowadzone przez Datexa zawierają komplet informacji na temat profilowania, docinania i wykańczania krawędzi folii na różnych podłożach i przy zastosowaniu różnych typów folii.

Wiedza zdobyta podczas szkolenia, pozwala aby uczestnik już po zakończeniu kursu mógł przystąpić do samodzielnej aplikacji folii, bez strachu i będąc pewnym zdobytej wiedzy.

Szkolenia dofinansowane do 80%

Datexa jest certyfikowanym centrum szkoleniowym, od 2016 roku jest wpisana do rejestru firm szkoleniowych numer w rejestrze 2.30/00311/2016 szkolenia realizowane przez naszych trenerów podlegają możliwości dofinansowania ze środków Urzędu Pracy. Jeśli jesteś osoba prowadząca własną działalność i chcesz zwiększyć zakres umiejętności swoich pracowników lub zatrudnić nowych, skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy i podpowiemy jak uzyskać dofinansowanie środków na szkolenia.

Ponad 20 lat doświadczenia!
Wystarczający okres aby stworzyć jakość, którą pragniemy dać Tobie

Prowadzisz, bądź myślisz o otworzeniu własnej działalności w zakresie aplikacji folii ochronnych, bądź przyciemniającej? Pragniesz zwiększyć swoje kompetencje aby rozszerzyć zakres usług i stać się bardziej kompleksowym i konkurencyjnym specjalistą / usługodawcą? Nasze kursy prowadzone są przez doświadczonego Certyfikowanego Aplikatora Folii. Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem marki Xpel, której jakość i solidność potwierdzają liczne certyfikaty i ugruntowana pozycja rynkowa. Z tego względu podczas szkoleń korzystamy tylko z najwyższej jakości folii i narzędzi, oraz profesjonalnego oprogramowania DAP.

Każdy nasz kurs składa się z części teoretycznej i praktyczne, szczególną uwagę przywiązujemy do praktyki, a każdy kursant po ukończeniu szkolenia otrzymuje dyplom potwierdzający zdobytą wiedzę, bądź certyfikat.

Zadzwoń 222 477 111 lub 510 234 007, aby dowiedzieć się więcej lub zaplanować zajęcia.

Aktualnie rosnące zapotrzebowanie na profesjonalnych aplikatorów folii ochronnej w branży detailingu i kosmetyki samochodowej, sprawia iż praktycznie każda firma może świadczyć zakres usług opiewający w „szkolenia z aplikacji folii”, lecz nie każda firma gwarantuje równy poziom jakości przekazywanej wiedzy i doświadczenia. Warto porównywać oferty poszczególnych firm, gdyż rosnąca konkurencja rozwija zdrową rywalizację i tylko najlepszy potrafią zagwarantować wysoki poziom jakości i merytoryczną wiedzę. Niestety na polskim rynku pojawia się coraz więcej firm, które tytułując się placówką szkoleniową, nie posiadają własnych doświadczeń, a bazują tylko i wyłącznie na wiedzy uzyskanej od innych firm szkoleniowych. Przestrzegamy przed takimi „szkoleniowcami”, pragniemy aby Twoja wiedza opierała się tylko i wyłącznie na wiedzy doświadczonych specjalistów i własnym doświadczeniu! Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oraz wieloletni dystrybutor marki Xpel, znamy branżę od początków jej popularyzacji na polskim rynku, a całą zdobyta wiedzę ujęliśmy w planach szkoleniowych, które systematycznie rozwijamy i dostosowujemy do wymagań i nowych trendów.

Gwarantuje Tobie wiedzę i umiejętności najwyższego poziomu, a kończąc szkolenie w Datexa, będziesz gotów aby samodzielnie konkurować z najlepszymi w tej branży!

Sprawdź ofertę aktualnych szkoleń i zapisz się już dziś!

ZOSTAŃ PROFESJONALNYM APLIKATOREM